oferta firmy Signia

USŁYSZ TO, CO WAŻNE DLA CIEBIE

Co, gdyby aparaty słuchowe mogły zapewnić Ci tak samo krystalicznie czysty dźwięk, gdziekolwiek pójdziesz? Z brzmieniem idealnie dopasowanym do Ciebie.

Nowe, rewolucyjne aparaty słuchowe Signia Xperience z pierwszymi na świecie czujnikami akustyczno-ruchowymi dają taką możliwość i pozwalają w pełni zaangażować się w życie.


Najnowsze aparaty słuchowe Signia z ładowalnością litowo-jonową

Najlepsza opcja ładowalności w branży aparatów słuchowych

Ogniwa litowo-jonowe to technologia często wykorzystywana w wielu branżach, od drobnej elektroniki użytkowej po samochody elektryczne.

Signia oferuje najszerszy wybór aparatów słuchowych z ładowalnością litowo-jonową i łącznością Bluetooth. Nasza technologia jest niezawodna i pozwala na niezakłócone prowadzenie rozmów telefonicznych, słuchanie muzyki, oglądanie telewizji i wiele więcej.

Pure Charge&Go X

Pure Charge&Go X Usłysz to, co ważne dzięki najnowocześniejszym ładowalnym aparatom słuchowym Poruszanie się stanowi część naszego codziennego życia, a rozmowy często prowadzimy w ruchu. Dzięki rewolucyjnym aparatom słuchowym Signia Pure Charge&Go X możesz swobodnie poruszać się i słyszeć to, co ważne dla Ciebie z wyjątkową wyrazistością. Gdziekolwiek się udasz. Dzięki rewolucyjnej technologii czujników akustyczno-ruchowych, aparaty słuchowe Pure Charge&Go X rozumieją Twoje indywidualne środowisko słuchowe bardziej szczegółowo niż kiedykolwiek i dostarczają dźwięk idealnie dopasowany do Ciebie.

 
 

Styletto Connect - NAGRODZONY DESIGN* oraz mobilne ładowanie zapewniające życie bez kompromisów.

Aparat Aquaris Stylowy wygląd tych nowych urządzeń zainspirował go w równym stopniu, co innowacyjna funkcjonalność. Od tego czasu nosi zaawansowane technologicznie gadżety z przekonaniem przy każdej okazji.

 
 

Pure Charge&Go Nx - Najbardziej naturalne brzmienie własnego głosu z wygodą łączności bezprzewodowej.

Aparat Pure Charge&Go Nx Cieszysz się aktywnością w plenerze, prowadzisz długie spotkania biznesowe czy słuchasz ulubionego audiobooka albo muzyki – nieważne, ile różnych czynności wykonujesz w ciągu dnia, wydajne aparaty Signia Pure™ Charge&Go towarzyszą Ci cały czas. Naładują się gdy śpisz, żeby być w pełnej gotowości, gdy ruszysz w drogę.

 
 

Motion Charge&Go Nx - Najbardziej naturalne brzmienie własnego głosu z wygodą łączności bezprzewodowej w solidnej obudowie.

Aparat Motion Charge&Go Nx Wyprawa na łono natury z przyjaciółmi, prześciganie konkurencji w pracy czy słuchanie ulubionych skarbów z kolekcji muzycznej – Motion™ Charge&Go marki Signia jest Twoim zaufanym partnerem w naturalnym doświadczeniu słuchowym, bez względu na to, jak bardzo wypełnisz swój dzień.
Zgodnie ze swoją nazwą aparaty słuchowe Motion Charge&Go mogą być w pełni naładowane gdy śpisz, dzięki czemu wytrzymają dłużej i zawsze będą w pełnej gotowości razem z Tobą. A ich solidna obudowa sprawia, że są ekstremalnie wytrzymałe i gotowe na wszystkie wyzwania, które postawi przed Tobą życie. Po prostu Charge&Go!

 
Aparaty Siemens